09126819680
miladmohammadi0303@gmail.com
به صورت شبانه روزی
09046800208| امداد خودرو ایران09046800208| امداد خودرو ایران

امداد خودرو غدیر | حمل خودرو غدیر | خودروبر الغدیر

امداد خودرو غدیر | حمل خودرو غدیر | خودروبر الغدیر | ۰۹۱۲۶۸۱۹۶۸۰

امداد خودرو غدیر، حمل خودرو غدیر، خودروبر الغدیر با بیش از ۱۸ سال سابقه درخشان در حوزه خودروبری به سراسر کشور و یا تعمیر در محل خدمت رسانی میکند. تیم ما که با نام امداد خودرو ایران (محمدی) فعالیت خود را چندین سال است که بصورت شبانه روزی آغاز کرده و اولویت اول این تیم رضایت کامل مشتری بوده که به لطف خدا به این مهم نیز دست پیدا کرده ایم.
همچین مهترین اولیت مشتری نیز در سر لوحه کار ما نیز از اول شروع فعالیت مان قرار گرفته و همواره تلاش نمودیم در این زمینه علاوه بر کادر بسیار مجرب و خوش اخلاق و توانا در زمینه رفع مشکلات خودرو در محل مورد نظر شما، از تجهیزات به روز و ایمن که سبب رضایت مندی شما مشتریان عزیز شود، استفاده کنیم.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به گستردگی کادر مجرب امداد خودرو ایران  در استان های البرز، تهران، قزوین و … تیم خودروبر امداد خودرو ایران  نیز برای انجام خدمات سریع و حاضر شدن در محل مورد نظر شما نیز بازتر می شود.

استفاده از مرکز تعمیر معتبر

هر وقت که شما مشتریان گرامی به ما اعتماد نموده و از خودروبر اتوبان الغدیر یا غدیر در راستای ارائه خدمات در خواست کمک می نمایید ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا در محل مورد نظر شما مشکلات خودرو و ایرادات قابل حل خودرو شما رو انجام دهیم ولی بعضی وقت ها خودروی شما دچار مشکلی میشود که باید به یک مرکز تعمیر منتقل شود. و اگر مرکز تعمیر مشخص مد نظر شما نباشد ما خودروی شما را به یکی از نزدیکترین و معترترین مرکز تعمیر خودرو منتقل میکنیم.

تبلیغات!

شرکت سیمان بتن دارای پروانه تحقیق و توسعه و امکانات آزمایشگاهی مجهز و گواهینامهR&D

خرید محصولات بتنی و مصالح استاندارد از معتبر‌ ترین شرکت

 مصالح ساختمانی و محصولات بتنی را می‌توان از مراکز متعددی خریداری کرد. یکی از مراکز معتبر و مطمئن برای خرید این مواد، شرکت سیمان بتن آبیک است که امکان خرید حضوری را برای مشتریان درخشان خود فراهم کرده است. شرکت سیمان بتن تولید کننده انواع محصولات بتنی و ساختمانی simanbeton.com امکان خرید محصولات بتنی از همه نقاط کشور را برای مشتریان خود فراهم کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت سیمان بتن یا تماس با شماره ۰۹۱۹۷۶۰۲۲۶۰ محصولات را با قیمت خریداری کنید.

محصولات بتنی شرکت سیمان بتن : 

باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟