09126819680
miladmohammadi0303@gmail.com
به صورت شبانه روزی
09046800208| امداد خودرو ایران09046800208| امداد خودرو ایران

امداد خودرو قزوین و اتوبان قزوین |حمل خودرو قزوین | خودروبر قزوین |

درخواست امداد

مکان های تحت پوشش امداد ایران-قزوین!

خودروبر قزوین

خودروبر آبیک

خودروبر زیباشهر

خودروبر محمدیه

خودروبر زیاران

خودروبر تاکستان

حمل خودرو

کفی خودروبر

***     *خودروبر  *خودروبر ایران   *خودروبر کرج   *خودروبراتوبان کرج  *خودروبر هشتگرد     *خودروبر اتوبان قزوین   *خودروبر اتوبان غدیر  *خودروبر قزوین  *خودروبر آبیک *خودروبر طالقان

خودرو سوار

خودروبر کرج

خودروبر قزوین

یدک کش آبیک هشتگرد

امداد خودرو اتوبان غدیر

امداد خودرو قزوین

امداد خودرو کرج

حمل خودرو قزوین

***   *امداد خودرو قزوین  *امداد خودرو کرج   *امداد خودروهشتگرد و شهر جدید هشتگرد *امداد خودرو اتوبان غدیر  *امداد خودروطالقان+زیاران     *امداد خودروآبیک+نظرآباد   *امداد خودرو اتوبان کرج  *امداد خودرواتوبان قزوین *امداد خودرو اشتهارد+بوئین زهرا  *امداد خودرو آزادراه کرج قزوین  *امداد خودرو کردان *امداد خودرو اشتهارد  *امداد خودرو سهیلیه

***  * حمل خودرو   * حمل خودروکرج  * حمل خودرو قزوین * حمل خودروهشتگرد * حمل خودرو آبیک+مهستان

خودروبر قزوین، امدادخودرو قزوین، حمل خودرو قزوین،کفی خودروبر قزوین، امداد خودرو اتوبان قزوین، کفی خودروبر اتوبان کرج-قزوین

حمل خودرو و جابجایی خودرو در شهر قزوین با امداد خودرو قزوین و تیم فنی و متخصص و تماس به صورت شبانه روزی ۰۹۰۴۶۸۰۰۲۰۸ میباشد و در هر ساعت روز خدمت رسانی داریم.
پوشش سراسر شهر قزوین در ۲۴ ساعت شبانه روزی حضور فوری

مجموعه تخصصی امداد خودرو ایران در هر شبانه روزی آمادگی دارد تا خدمات رسانی به شما عزیزان را در سریع ترین زمان ممکن با استفاده از ماشین الات مجهز به حمل و نقل خودرو انجام دهد. ما به خود افتخار میکنیم که خدمت رسانی کاملا تخصصی و حرفه ای را با داشتن تیم فنی خوب و مجرب در کلیه امور حمل و نقل خودرو در سطح شهر و در جاده های کشور انجام دهیم. مشاوره رایگان در حوزه جابجایی خودرو با جرثقیل، کفی همراه با جرثقبل دکل دار و خودروبر و خودروسوار، چرخگیر آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به مشتریان محترم در شهرستان قزوین و حومه هستیم.

خدمات امداد خودرو قزوین، حمل خودرو قزوین، خودروبر قزوین

وقتی به یک امداد خودرویی خوب نیاز داریم تا وقتی خودرو ما دچار مشکل فنی شده است مارا تا مقصد حمل کند. در این زمان است که ما نیاز داریم به یک امداد خودرویی خوب که خدمات سریع و حرفه ای را برای ما انجام دهد. مانند تصادفات رانندگی ، بروز نقص فنی برای خودرو ، حمل خودروی صفر ما به مراکز شماره گذاری ، جابجایی خودروی لوکس ما و … . در این مواقع خودروبر ها بهترین گزینه هستند و در سریع ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت این کار را انجام می دهند.
وقتی خودرو ما دچار مشکل فنی میشود رسیدن نیروی حرفه ای امدادی خیلی مهم است که سرموقع سرصحنه باشد. چراکه امدن نیروی متخصص سرعت کار را زیاد میکند و زمان زیادی از دست نمیرود. امداد رسانی سریع، مناسب و با کیفیت مهمترین شعار امداد خودرو قزوین می باشد که در تمام سالهای فعالیت خود همواره مد نظر داشته است یعنی به محض تماس در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و خدمات شایسته و مفیدی را با هزینه ای استاندارد ارائه می دهد. امداد خودرو قزوین در هر از ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به رانندگان در تمام نقاط شهرستان قزوین می باشد.

 شماره های تماس با خودروبر:

۰۹۰۴۶۸۰۰۲۰۸  |    ۰۹۱۹۴۶۵۶۲۹۸    |    ۰۹۱۲۶۸۱۹۶۸۰

شماره های تماس با امدادخودرو:

۰۹۰۲۵۸۲۸۵۹۸    |   ۰۹۱۲۶۸۱۹۶۸۰    |    ۰۹۱۹۴۶۵۶۲۹۸

 

لیست خدمات امداد خودرو قزوین، حمل خودرو قزوین، خودروبر قزوین

آپاراتی و پنچر گیری در محل

سوخت رسانی

مشتریان گرامی در صورتی که نیاز به بنزین داشته باشید می‌توانید در محل خودتون از سرویس سوخت رسانی تیم امداد خودرو قزوین استفاده کنید.

مکانیکی

این خدمت شامل تعمیر انواع خودروها با برندهای متفاوت لوکس و خارجی و ایرانی از جمله پراید، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵، تیبا، سمند، دنا و … میباشد.

برق و باتری

سروریس مورد نظر شامل انواع خدماتی که به برق و باتری خودرو از جمله خرابی باتری یا دشارژ شدن آن مربوط ‌می‌شه.

تعویض روغن در محل

این خدمات یکی از پرطرفدارترین سرویس‌های تیم امداد خودرو قزوین میباشد ،‌ تعویض روغن رو برای شما راحت کرده و با استفاده از بهترین روغن موتورها و بهره‌گیری از تخصص و تجربه‌ی کارشناسان تعمیر خودرو ما، در محل شما انجام میشود.

تعویض فیلتر روغن و هوا

تعویض فیلتر روغن و هوا در محل

تعویض شمع و وایر

برای عملکرد بهتر موتور، تعویض شمع و وایر باید به صورت دوره‌ای انجام بشه.

تعویض لنت ترمز

یکی از مهم‌ترین سیستم‌های خودرو شما، سیستم ترمزه و برای ایمنی شما و سرنشینان خودرو باید عملکرد درستی داشته باشد. تعویض لنت ترمز یکی از اساسی‌ترین خدمات امداد خودرو قزوین محسوب میشود.

سرویس دوره‌ای خودرو

این سرویس امداد خودرو یکی از مهم‌ترین خدمات آچاره‌ست که باید سر زمان معین انجام بشه تا خودروی شما عملکرد مناسبی داشته باشه .

تعویض تسمه دینام / تعویض تسمه تایم خودرو

تعویض تسمه دینام / تعویض تسمه تایم خودرو در محل

توصیه های ایمنی امداد خودرو قزوین، حمل خودرو قزوین، خودروبر قزوین درباره خودروی شما

درب رادیاتور خودرو را وقتی موتور گرمم و یا روشن است باز نکنید زیرا در این حالت سیستم خنک کننده موتور نیاز دارد هواگیری شود، پس از بازو بسته کردن در رادیاتور اطمینان حاصل کنید.

خودروییکه جوش اورده را یکباره خاموش نکنید !
هرگز سوئیچ خودرو که دارای دزدگیر است را داخل خودرو نزارید زیرا باعث میشود درب ها خودکار قفل شوند.• هرگز خودرو را در محیط های سرپوشیده برای مدت زیاد روشن نگذارید.
درهرفرصتی تلفن همراه خود را شارژ نمائید تا در صورت بروز مشکل بتوانید با نیروهای امدادی تماس بگیرید.
همیشه از وجود زاپاس، آچا رچرخ، جک، مثلث خطر، جعبه کمک های اولیه و کپسول آتش نشـانی در داخـل خودرو اطمینان حاصل نمائید.
از رانندگی با خودروئی که صدای غیرعادی شنیده می شود جددا خودداری نمائید.
از همراه داشتن مدارک عضویت، کارت مشخصات وسیله نقلیه وبیمه نامه اطمینان حاصل نمائید.

مزایای استفاده از امداد خودرو قزوین، حمل خودرو قزوین، خودروبر قزوین

۱. سرعت در خدمت سانی و امداد رسانی
۲. تحت پوشش قرار دادن تمامی نقاط شهرستان قزوین
۳. امداد رسانی توسط GPS
۴. بیشترین تعداد امداد گر در کشور
۵. بهترین کیفیت امداد رسانی
۶. امداد گران متخصص و متعهد
۷. امداد رسانی شبانه روزی در شهرستان قزوین
۸. خدمات امداد خودرویی در هفت روز هفته و شبانه روزی

۹. با بیش از ۱۵ سال سابقه در بخش امداد خودرو، خودروبر و حمل خودرو در شهرستان قزوین
۱۰. مشتری مداری و جلب رضایت مشتری هنگام امداد رسانی
۱۱. ایمنی در حمل خودرو با استفاده از نیسان یدک کش چرخ گیر و خودرو بر در شهرقزوین
۱۲. تعرفه های مناسب امدادی در کل استان البرز
۱۳. ارائه مشاوره رایگان جهت امداد رسانی به خودروی شما
۱۴. استفاده از بروزترین سیستم های امدادی جهت خدمت رسانی و امداد رسانی به شما عزیزان

یدک کش نیسان ۲۴ ساعت شبانه روز!

تیم فنی امداد خودرو قزوین با توجه به دارا بودن سابقه خوب در حمل و نقل خودرو، اقدام به خدمت رسانی به متقاضیان عزیز در جهت جابجایی خودرو و حمل انواع خودرو، با استفاده از ماشین الات مدرن و مجهز به کفی خودروبر که میتوانند همزمان چندین خودرو را حمل و نقل نمایند. با توجه اینکه امروزه در عرصه ی خدمت رسانی در حوضه حمل و نقل، پشتیبانی حرفه ای و حمل سریع خودرو به نزدیک ترین امداد خودرو و تعمیرگاه مجاز و یا مکانیکی مد نظر مشتری از خدمات اصلی مجموعه امداد خودرو قزوین میباشد که مجهز هستیم به جرثقیل دکل، خودرو بر یا خودرو سوار، چرخگیر آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به مشتریان محترم در شهر قزوین و حومه هستیم.

امداد ایران کدام شهر ها را پوشش می دهد؟

***     *خودروبر  *خودروبر ایران   *خودروبر کرج   *خودروبراتوبان کرج  *خودروبر هشتگرد     *خودروبر اتوبان قزوین   *خودروبر اتوبان غدیر  *خودروبر قزوین  *خودروبر آبیک *خودروبر طالقان

***   *امداد خودرو قزوین  *امداد خودرو کرج   *امداد خودروهشتگرد و شهر جدید هشتگرد *امداد خودرو اتوبان غدیر  *امداد خودروطالقان+زیاران     *امداد خودروآبیک+نظرآباد   *امداد خودرو اتوبان کرج  *امداد خودرواتوبان قزوین *امداد خودرو اشتهارد+بوئین زهرا  *امداد خودرو آزادراه کرج قزوین  *امداد خودرو کردان *امداد خودرو اشتهارد  *امداد خودرو سهیلیه

***  * حمل خودرو   * حمل خودروکرج  * حمل خودرو قزوین * حمل خودروهشتگرد * حمل خودرو آبیک+مهستان

فرق زنون هدلایت و دیلایتلامپ زنون چیست؟
لامپ‌های زنون یکی از تکنولوژی‌های نسبتا جدیدترین در زمینه لامپ خودرو هستند. زنون یک گاز بی‌رنگ و بی‌بو است که قرار گرفتن آن در معرض جریان برق، باعث روشن شدن آن خواهد شد و نور بسیار روشنی از خود ساطع می‌کند.هدلایت چیست؟
با اینکه لامپ‌های زنون خیلی هم قدیمی نیستند، اما جدیدترین ترند در زمینه روشنایی خودروها، هدلایت‌ها هستند که در خیلی از خودروهای روز دنیا، به‌خصوص مدل‌های لوکس از آن‌ها استفاده می‌شود. در این نوع لامپ مستقیما از چراغ‌های LED استفاده می‌شود و خبری از هیچ نوع گاز یا رشته نوری نیست. در واقع در این لامپ‌ها انرژی الکتریکی به‌صورت مستقیما باعث ایجاد نور خواهد شد.

این موضوع باعث شده تا این لامپ‌ها برای فعالیت به انرژی کمتری نیاز داشته باشند؛ در مقابل روشنایی آن‌ها نیز خیلی بیشتر است.شدت نور لامپ زنون بیشتر است یا هدلایت؟
اولین سوالی که در زمان خرید لامپ ماشین ممکن است با آن مواجه شوید این است که شدت نور هدلایت بیشتر است یا لامپ‌های زنون؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانید که شدت نور با استفاده از واحدی تحت عنوان لومن تعیین می‌شود و هرچقدر که شدت نور یک لامپ بالاتر باشد، این عدد نیز بالاتر خواهد بود.

حمل خودرو قزوین| کفی خودروبر قزوین | کفی خودروسوار قزوین |کفی خودروبر|یدک کش هشتگرد|یدککش قزوین|امداد خودرو اتوبان غدیر|| امداد خودرو کرج| حمل خودرو کرج|

شماره های امداد خودرو ایران

باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟